sobota, 12 października 2013

Spotkanie blogerek kujawsko-pomorskich i wielki powrót??

Witam ponownie Moje Drogie:)

Nie chcę się tłumaczyć, wypisywać setek powodów, dla których tak długo mnie tu nie było. Mam nadzieję, że liczy się to, że wróciłam, wierzę, że już na stałe. 

W czasie mojej nieobecności wybrałm się na organizowane w Bydgoszczy spotkanie blogerek i dziś zapraszam Was na krótką relację z tegoż spotkania:)

Jednym z gości naszego spotkania była pani fotograf- Marianna Wnuk, to właśnie jej fotografie możecie obejrzeć w tym poście. 


Spotkanie odbyło się w klubokawiarni 1138, to nieduży lokal, ledwie na parę stoliczków, nazwałabym go nieco alternatywnym. 


Na zdjęciu nasze organizatorki i goście:
Nieobecna tego dnia Justyna http://www.hushaaabye.blogspot.com/
Od lewej: Agata i Paulina http://www.frozenmalibu.blogspot.com/
Przedstawicielka firmy Organique
oraz przedstawiciele firmy Decolway.

Spotkanie rozpoczęło się oczywiście od powitania, a następnie wystąpili przedstawiciele firmy Decolway
i opowiedzieli nam nieco o właściwościach i produktach z kolagenu naturalnego. Odniosłam wrażenie, że potrafią wszystko, włącznie z haftem krzyżykowym...Na zdjęciu Pani Krystyna Derbin i Pan Krzysztof Kaźmierski - zapraszam do odwiedzenia strony internetowej www.decolway.pl Przyznam szczerze, że choć sama prezentacja była zbyt szczegółowa i trochę za długa, to jednak u tych państwa widać wielkie zaangażowanie w swoją pracę i pasję, a to już połowa sukcesu:) Mam nadzieję, że produkt, który dostałam do testów okaże się chociaż w połowie tak skuteczny jak zapewnia producent.

Chwilę po nich krótką prezentację najnowszej linii kosmetyków pokazały nam przedstawicielki firmy Soraya, od których dostałyśmy pachnące żele pod prysznic/balsamy.
A tuż po nich wystąpiła przesymapatyczna i bardzo zestresowana pani z Organique, która urzekła nas swoją opowieścią. Każdy produkt został dokładnie opisany i na dodatek podsunęła nam przeróżne pomysły na ich wykorzystanie, niekoniecznie zgodne z pierwotnym przeznaczeniem:)Przygotowała dla nas pięknie zapakowane i pachnące podarunki i bardzo zachęciła mnie do wybrania się do sklepu Organique:)

Dopiero w tym momencie zaczęła się zabawa. Miałysmy czas na oglądanie prezentów od sponsorów, ale przede wszystkim na rozmowę i poznanie się. Niestety jak to zazwyczaj bywa, nie miałam okazji poznać przeciwnej strony stołu:( Mimo wszystko spotkanie było przemiłe, mam nadzieję na kolejne w tym samym lub jeszcze większym gronie. Do domu wróciłam dosłownie obładowana torbami. Gdyby nie mój chłopak, bytujący akurat w Bydgoszczy, połowę zostawiłabym po drodze...


I proszę państwa- jedyna zdjęcie na którym nie wyglądam jak nie ja, a nawet dosyć znośnie:DOd lewej: Ania, Zuzka, ja, a nade mną Agatka oraz Emilka:)

Dziękuję wszystkim dziewczynom, gościom i sponsorom za świetnie spędzony czas, a Wy, moi drodzy czytelnicy spodziewajcie się w najbliższym czasie recenzji otrzymanych produktów:)

A oto wszyscy sponsorzy:5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że ktoś o mnie pamięta:*

   Usuń
 2. musiało być bardzo fajnie ;) na blogach reszty dziewczyn widziałam zawartośc paczuszek, zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobiłam zdjęcia paczkom każdej firmy:) I stwierdziłam, że post nie będzie miał końca, więc ich nie dodałam:) Ale recenzje się pojawią.

   Usuń
 3. Świetne spotkanie, może kiedyś zobaczymy się na takim spotkaniu blogerek, mieszkam 35km od Bydgoszczy :-) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popularne posty